MARITIME ACCIDENTS REPORT #1 – Podcast Morski #4

Witaj serdecznie drogi słuchaczu w nowej audycji podcastu MarynarzŚwiata. W tej serii, która mam nadzieję przypadnie Ci do gustu będę przedstawiał bieżące wypadki morskie z całego świata, które zdarzyły się w zeszłym tygodniu. Będzie to audycja cotygodniowa mam nadzieję. Oczywiście pobyt na statku może pokrzyżować szyki ale będę starał się publikować nowe materiały na bieżąco.

Dzisiaj opowiem wam kilka, no może nie kilka bo aż 12 historii wypadków, które zdarzyły się na morzu w ciągu ostatniego tygodnia.

Mam ogromną nadzieję, że materiał spodoba się wam bo tego typu informacje nie są publikowane na YouTubie, a otrzymywałem wiele wiadomości aby taki materiał przygotować. Audycja ta będzie dostępna na wszystkich serwisach podcastowych, a przede wszystkim na YouTubie z uwagi na materiał wideo, który tam zamieszczam, także jeżeli dotarłeś do mojego kanału poprzez serwisy podcastowe lub w inny sposób to zapraszam Cię do obejrzenia tego odcinka w serwisie YouTuube. Proszę tylko o subskrypcję, łapkę w górę oraz mały komentarz, który pozwoli algorytmowi YouTube podbić ten film trochę bardziej, aby dotarł do większej ilości słuchaczy.

 

 

________________________________________________________
🔊 Gdzie słuchać reszty podcastów MarynarzSwiata?

📳 Spotify: https://open.spotify.com/show/5hbCr9P4SWIhAEvStDWD7b
📳 Google Podcast: https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy81MWRlOGNhYy9wb2RjYXN0L3Jzcw==
📳 Breaker: https://www.breaker.audio/marynarzswiata-dot-pl-podcast-morski
📳 Pocket Cast: https://pca.st/icewjbll
📳 Radio Public: https://radiopublic.com/marynarzswiatapl-podcast-morski-WawpNX
📳 Jakikolwiek inny poprzez kanał RSS: https://anchor.fm/s/51de8cac/podcast/rss